Visiteurs: 21857

choisismoi.com


tiens.viens.la


French Connexion


Вчора був великий удар. Мистецтво - це сьогодення

Відправляйтесь у велику пригоду!

Хто хоче зайти далеко, той переконається, що його вершина

Як далеко можна зайти?

Ви готові підкорити Рай?

Усі більш ніж вітаються.

16/5000 Введіть це безпечно.

terre

Це місце - це ворота з відкритим кодом, що ділиться колекцією з понад 5000 веб-посилань, щоб швидко підключитися та втекти по світу.
Якщо це ваш перший візит, знайдіть час, щоб перевірити посилання, які можуть вас зацікавити

Ви також можете витратити час на відвідування Землі.

Насолоджуйся !


terre

Подивіться ще раз на цю крапку. Ось тут. Оце вдома. Це ми. На ньому усі, кого любиш, усі, кого знаєш, усі, про кого ти коли-небудь чув, кожна людина, яка коли-небудь була, прожила своє життя. Сукупність нашої радості і страждань, тисячі впевнених релігій, ідеологій та економічних доктрин, кожен мисливець і фураж, кожен герой і боягуз, кожен творець і руйнівник цивілізації, кожен король і селянин, кожна закохана молода пара, кожна мати і батько, дитина, яка сподівається, винахідник і дослідник, кожен вчитель моралі, кожен корумпований політик, кожна "суперзірка", кожен "верховний вождь", кожен святий і грішник в історії нашого виду жив там - на мотінні пилу, зваженому в сонячний промінь. Земля - ​​це дуже маленький етап на величезній космічній арені. Подумайте про річки крові, пролиті всіма цими полководцями та імператорами, щоб вони в славі та торжестві могли стати миттєвими господарями частки крапки. Подумайте про нескінченні жорстокості, які відвідують мешканці одного куточка цього пікселя на ледь помітних мешканцях якогось іншого куточка, наскільки часті їх непорозуміння, наскільки вони прагнуть вбивати один одного, як запал їх ненависті. Наші постави, наше уявлене самовизначення, хибність, що ми маємо певне привілейоване становище у Всесвіті, оскаржуються цією точкою блідого світла. Наша планета - самотня цятка у великій обволікаючій космічній темряві. У нашій незрозумілості, на всій цій просторі, немає жодного натяку на те, що допомога прийде звідкись, щоб врятувати нас від нас самих. Земля - ​​єдиний у світі відомий на сьогоднішній день притулок. Принаймні в найближчому майбутньому більше ніде, куди міг би мігрувати наш вид. Відвідайте, так. Поселіться, поки що. Подобається це чи ні, на даний момент Земля там, де ми робимо свою позицію. Було сказано, що астрономія - це принижуючий досвід та побудова персонажів. Мабуть, немає кращої демонстрації дурості людських задумів, ніж цей далекий образ нашого крихітного світу. Для мене це підкреслює нашу відповідальність поводитись більш доброзичливо один з одним, а також зберігати і плекати блідо-блакитну крапку, єдиний дім, який ми коли-небудь знали. --Carl Sagan, Pale Blue Dot, 1994PLAN SATELLITES/ CARTES DU MONDE / WORLD MAP / КАРТА СВІТУ
Plan de Paris / Paris' map / Карта Парижа


Plan du metro de Paris / Paris subway stations map / Карта станцій метро Парижа


Plan du metro d'Ile de France' / French subway stations map


London subway stations map / Карта станцій метро Лондон

Paris.frvisitlondon.comBerlin.dewww1.nyc.goMos.ru
touristisrael.comshanghai.gov.cntokyotokyo.jp


lacity.org
Olive-brique-rouge

Thibaud DJ DUMB@$$ : mix demo trail round

Thibaud DJ DUMB@$$ - few hours of mix disco
Данина Світу Божому - Дань миру бога - Hommage à la Terre de Dieu- Tribute to the World of God - تحية لعالم الله


Religion - релігія

<ALL THE FRENCH TV CHANELS / ВСІ ФРАНЦІЙНІ КАНАЛИ ТВ:

Download MOLOTOV TV ( PC, Android, Apple, Mac, iPhone, iPad ) - (Toutes les chaines françaises) (All the french channel)Download Captvty (PC) (Toutes les chaines françaises) (All the french channel)

This platform that I edited myself personally, is the fruit of my work to allow you to explore the web in another way, and I hope you find your happiness!


If you want to give me a donation, you can tell me about your contributions.


Thank you to all !

Ця платформа, яку я особисто редагував, - це плід моєї роботи, щоб дозволити вам досліджувати Інтернет в інший спосіб, і я сподіваюся, що ви знайдете своє щастя!


Якщо ви хочете дати мені пожертву, ви можете розповісти мені про свої внески.


Дякую всім!Cette plate-forme que j'ai édité moi même personnellement,est le fruit de mon travail pour vous permettre d'explorer le web d'une autre manière, et j'espère que vous y trouverez votre bonheur !


Si vous souhaitez me faire un don, vous pouvez me faire part de vos contributions.


Merci à toutes et tous !